środa, 26 grudnia 2012

Wesołych Świąt

Baaardzo świątecznie na wszystkich blogach, a ja dopiero dziś mogę Wam życzenia złożyć.
Wszystkim, którzy odwiedzają mój blog i dobrym słowem ;) mnie wspierają życzę wesołych, rodzinnych   i szczęśliwych świąt.
Mamy co prawda drugi, ostatni dzień świąt, ale duuużo go jeszcze zostało, a życzenia te nosiłam w swym sercu od wigilii więc liczą się! ;)
Przy okazji życzę Wam szczęścia i weny twórczej w Nowych Roku (gdybym znowu nie była na czas ;) )

Moja choinka nie jest co prawda zbyt oryginalna, szału nie ma ;), ale jest na niej kilka, jak na razie tylko moich ręcznie robionych ozdób. W przyszłym roku to się zmieni na pewno - będzie ich więcej ;)

Zrobiłam sobie jakiś czas temu też taki zapachowy stroik. Świąteczny on nie jest i też nie za bardzo odkrywczy, ale może komuś przypadnie do gustu i sobie taki śmignie ;)
Mój zapacho-stroik jest się z kryształków zapachowych o zapachu leśnym :) Pewnie jest to już wszystkim znane, ale dla mnie to było odkrycie ;) Wypełniłam nimi pół kieliszka do szampana (do wina były by lepsze, bo szersze, ale szkoda mi było je do tego użyć.... :) ), na to kilka małych szyszek, przewiązałam rafią i przywiesiłam serduszko w kosmos, które mi zostało KLIK. I taaadam gotowe :)

2 komentarze:

  1. Jak dla mnie to nowośc :) Jeszcze nie widziałam takiego stroika :) Ładny :)
    A choineczka śliczna :)

    OdpowiedzUsuń