poniedziałek, 1 lipca 2013

Kotuś

Mój pierwszy kot gotowy, taki kotuś z niego ;), bardzo się polubiliśmy co widać po ilości zdjęć ;), która jest też spowodowana tym, że dalej robione komórką i ciężko mi uchwycić kolory i ostrość...
Spodobało mi się robienie kotów, drugi czeka na wykończenie, a następne jak będę lepić to na pewno większe.


 


 

Drugi bukiet powstał w sumie z pozostałych kwiatków, które nie pasowały do poprzedniego bukietu w którym znalazły się maki i stoi sobie w kuchni. W słoiku je trzymam, bo wazony mam tak wąskie, że takie grubaśnie bukiety się ledwie mieszczą i doszłam do wniosku, że raczej przyduszania nie lubią ;)

 

 Dzwonki są takie bajkowe, urzekły mnie jak sobie tak bimbały w trawie ;)


Jak większość obywateli naszego kraju ;) kocham truskawki. Są one chyba idealne - wyglądają pięknie, pachną wspaniale i cudownie smakują. Lubię je pod każdą postacią, a najbardziej pogniecione z odrobiną cukru i śmietany - tak jak się je jadło u babci na wakacjach, albo w naleśnikach z bitą śmietaną... ah... Po jednej z truskawkowych wyżerek zostało mi ich za mało na dwie porcje jednego albo drugiego więc naleśniki z dżemerem truskawkowym polałam pogniecionymi truskawkami ze śmietaną, a do tego koktajl truskawkowy z maślanki. Odlot! :)A na koniec jeszcze moja droga, szalona psina... Bez uprzedzenia wskoczyła na fotel(zajęty!!!) i tak sobie usiadła jakby nigdy nic... (sorki za te giry, znalazły się na fotce przypadkowo :) )
Moje pieski zawsze wiedzą jak wywołać uśmiech na mojej twarzy :), zawsze znajdą jakiś sposób.


Dawno nie było u mnie Candy, ale nie mam pomysłu na nagrodę. Może jakieś sugestie? :)

7 komentarzy: